Opis nieruchomości

Dom dla jednej lub dwóch rodzin w Barcinie!
Photo Gallery

O nieruchomości

Cena: 250 000 PLN
Barcin
kujawsko-pomorskie Powiat: żniński
Powierzchnia: ok. 200m 2
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi: 7
Liczba łazienek: 2
Typ budynku: wolnostojący
Podpiwniczenie: częściowe
Ogrzewanie: gazowe
Okna: plastikowe
Powierzchnia działki: 1006m 2
Dojazd: asfalt
Media: prąd, woda, kanalizacja, siła, gaz

Dane kontaktowe

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA
Maria Rogaczewska


Biuro Żnin:
ul. Czarnieckiego 5
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
Polska
Tel.

513 102 302


500 245 474


Email: taranieruchomosci@gmail.com
Email: maria.rogaczewska@wp.pl

Opis dodatkowy

Mamy klucze do nieruchomości. Chętnie zaprezentujemy dom, po wcześniejszym umówieniu spotkania!

Biuro nieruchomości Tara przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu mieszkalnego posadowionego na działce 1006m2 w Barcinie. Do budynku została wykonana dobudowa z nadbudową z oddzielnym wejściem. Pomysł powstał z myślą o zamieszkaniu drugiej rodziny (np. dzieci i rodzice). Część dobudowana nie jest wykończona ale ma oddzielne wejście od podwórza. Jest możliwość również wykonania wejścia od ulicy. Tak więc jest jeden budynek mieszkalny ale mogą niezależnie  funkcjonować dwa oddzielne lokale.

W budynku głównym o pow. ok. 80m2 mieszczą się trzy pokoje, oddzielna kuchnia, spiżarnia, łazienka, korytarz. Z korytarza wejście do piwnicy, która jest pod częścią budynku. W niej znajduje się jeszcze piec c.o. ogólnego spalania choć dom ogrzewany jest gazem. Okna plastikowe.

W części dobudowanej i nadbudowanej o pow. użytkowej ok. 135m2 mieszczą się na dole jedno pomieszczenie, natomiast u góry 4 pokoje, kuchnia, łazienka i spiżarnia. W tej części prąd jest doprowadzony ale nie rozprowadzony więc nie ma tynków. Cały budynek jest pod jednym dachem, kryty papą. Okna plastikowe.

Na działce posadowiony jest budynek gospodarczy i garaż blaszany. Na terenie nieruchomości jest prąd, siła, woda, kanalizacja, gaz i studnia (np. podlewanie ogrodu).

Rekomenduję Państwu nieruchomość do zakupu z powodu lokalizacji przy głównej ulicy Barcina. Może zamieszkać jedna lub dwie rodziny. Stąd blisko do sklepów, przychodni, urzędu, szkoły, przedszkola, basenu, biblioteki, domu kultury i wszelkich obiektów niezbędnych do dobrego funkcjonowania. Ze względu na centralną lokalizację można pomyśleć o określonej działalności gospodarczej (gabinety, szwalnia, warsztat i inne  –  dobry dojazd…)

Oglądanie nieruchomości po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem odpowiedzialnym za transakcję.

Powyższa oferta, zgodnie z kodeksem cywilnym, ma wyłącznie charakter informacyjny. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Anna Śnieguła lic. zaw. 19918. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr 500 24 54 74 lub 513 102 302.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

 

 

Podziel się ze znajomymi:

Inne nieruchomości


Kamienica w centralnej – historycznej części Żnina!
Sprzedam 700 000 PLN
Żnin, kujawsko-pomorskie


Zobacz więcej
Dom wolnostojący plus dwie dodatkowe działki, każda po 1800m2.
Sprzedam 460 000 PLN
Barcin,
Powierzchnia: 215m 2
Powierzchnia działki: 5600m 2
Zobacz więcej
Dom wolnostojący wysoki standard!
Sprzedam 430 000 PLN
Barcin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 215m 2
Powierzchnia działki: 2000m2m 2
Zobacz więcej
WordPress Blog
homeowner WordPress Themes Gorilla Themes