Opis nieruchomości

Dom na działce dochodzącej do jeziora, Rogowo
Photo Gallery

O nieruchomości

Cena: 432 000 PLN
Rogowo
kujawsko-pomorskie Gmina: Rogowo
Powiat: żniński
Powierzchnia: 120m 2
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi: 4
Typ budynku: wolnostojący
Stan budynku: do wykończenia
Dach: blachdachówka
Okna: plastikowe
Garaż: w budynku
Ogrodzenie: siatka

Dane kontaktowe

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA
Maria Rogaczewska


Biuro Żnin:
ul. Czarnieckiego 5
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
Polska
Tel.

513 102 302


500 245 474


Email: taranieruchomosci@gmail.com
Email: maria.rogaczewska@wp.pl

Opis dodatkowy

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu wolno stojącego posadowionego na działce obsadzonej brzozami i świerkami, dochodzącej do jeziora. Przy brzegu pomost, dzięki któremu możemy w pełni korzystać z rekreacji wodnej. Nieruchomość o powierzchni ok. 120m2 mieszkalnej plus garaż pod budynkiem, kotłownia oraz podpiwniczenie. W garażu brama unoszona.

Budynek zbudowany z pustaka, ocieplony, kryty blacho dachówką. Wszystkie okna w budynku z PCV. Budynek oddany do użytku. Pomieszczenia w pełni wykończone i gotowe do wprowadzenia. W budynku rozprowadzone wszystkie instalacje, energetyczna, wodno kanalizacyjna, oraz centralnego ogrzewania rozprowadzona na wszystkie pomieszczenia, do zainstalowania pozostał piec oraz grzejniki. Na dachu, zainstalowany jest bardzo dobrze sprawujący się ekokolektor do nagrzewania wody. W okresie wiosenno letnim z powodzeniem ogrzewa wodę użytkową w budynku, wykorzystując jako źródło ciepła promienie słoneczne (woda gorąca).

Na powierzchnię mieszkalną domu składają się: na parterze mieści się pokój dzienny, oddzielna kuchnia, łazienka oraz korytarz. Z salonu wyjście na przestronny, blisko trzydziestometrowy taras. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz korytarz. Z dwóch pokoi wyjście na balkon nad tarasem. W piwnicy mieści się garaż, kotłownia oraz pomieszczenia użytkowe z posadzkami betonowymi.

Proszę Państwa prezentowana nieruchomość powinna zainteresować klienta, który marzy o domu położonym wśród dorodnych sosen, w bliskości jeziora i sprawi przyjemność zbieranie grzybów z własnej działki.

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Działa w systemie wzajemnej wymiany ofert MLS i FAGORA. Daje to Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr. 500 24 54 74  lub 513 102 302.

Oglądanie nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za przebieg transakcji.

Powyższa oferta, zgodnie z kodeksem cywilnym, ma wyłącznie charakter informacyjny.

Uwaga! Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego bez konieczności zakupu nieruchomości.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Podziel się ze znajomymi:

Inne nieruchomości


Nowy dom koło Gąsawy!
Sprzedam 299 000 PLN
Gąsawa, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 160m 2
Powierzchnia działki: 840m 2
Zobacz więcej
Wynajem hali w okolicach Barcina
Wynajmę 4 000 PLN netto
Barcin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 570m 2

Zobacz więcej
Dom z działką dochodzącą do jeziora !
Sprzedam 810 000
Rogowo, Kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 250m 2
Powierzchnia działki: 2104m 2
Zobacz więcej
Free WordPress Theme
homeowner WordPress Themes Gorilla Themes