Opis nieruchomości

Dom 4 km od Żnina-najwyższa jakość materiałów za niedużą cenę !
Photo Gallery

O nieruchomości

Cena: 270 000 PLN
Wenecja
kujawsko-pomorskie 88-400 Gmina: Żnin
Powiat: żniński
Powierzchnia: 120m 2
Liczba pięter: 1
Liczba pokoi: 5
Liczba łazienek: 2
Typ budynku: wolnostojący
Stan budynku: surowy zamknięty
Podpiwniczenie: całościowe
Poddasze: użytkowe
Okna: plastikowe
Powierzchnia działki: 1272m 2
Dojazd: asfalt
Ogrodzenie: siatka, furtka i brama wjazdowa

Dane kontaktowe

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA
Maria Rogaczewska


Biuro Żnin:
ul. Czarnieckiego 5
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
Polska
Tel.

513 102 302


500 245 474


Email: taranieruchomosci@gmail.com
Email: maria.rogaczewska@wp.pl

Opis dodatkowy

Biuro dysponuje kluczami do nieruchomości!

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu dom, który właściciele budowali dla siebie nie szczędząc na materiałach i jakości. Budynek wykonany bardzo solidnie i estetycznie, z najlepszej jakości materiałów. Zbudowany został z czerwonej cegły silikatowej z wewnętrzną izolacją cieplną. Ściany zewnętrzne trójwarstwowe ( 25cm cegła, 15cm wełna prasowana, 2 cm izolacja powietrzna oraz 12,5 cm cegła). Całość tworzy bardzo dobrze wyizolowane i ocieplone ściany, co eliminuje konieczność zewnętrznego ocieplania. Budynek kryty dachówką ceramiczną z opierzeniami i orynnowaniem tytanowo cynkowym. Wykonane zostały również parapety tytanowo cynkowe. Dom okala przestronny taras zbudowany na fundamencie.  Wyjście z salonu na taras dużym rozsuwanym oknem, na którym została zamontowana roleta zewnętrzna z siłownikiem elektrycznym. Okna w całym domu plastikowe w kolorze drewnopodobnym, wszystkie wyposażone w rolety zewnętrzne przystosowane do zamontowania siłowników (obecnie podnoszone ręcznie).  Na poddaszu część okien stanowią okna połaciowe uchylne. Wewnątrz zarówno na parterze jak i na piętrze zbudowane ściany działowe. Na całej powierzchni wylane posadzki. Schody wewnętrzne prowadzące na piętro oraz do piwnicy wykonane z betonu. Na parterze planowane jest ogrzewanie podłogowe oraz ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym.  W projekcie domu przewidziano również panele słoneczne (solary), wspomagające instalację grzewczą i ciepłej wody. Dwa kominy segmentowe marki Schiedel, od góry wykończone cegłą klinkierową.

Na powierzchnię mieszkalną składają się:

Na parterze – przedpokój z klatką schodową, salon połączony z kuchnią, łazienka oraz dodatkowy pokój.

Na piętrze – mieszczą się trzy sypialnie, garderoba oraz duża łazienka.

Dom w całości podpiwniczony. Pomieszczenia piwniczne o wysokości 2,5m są wentylowane. Przy domu mieści się garaż na dwa samochody (parkowane w jednej linii) o wysokości 3,5m z wrotami rolowanymi oraz przeszkleniem. Do domu wykonane dwa wejścia z przodu domu i od tyłu. Do piwnicy domu doprowadzona jest woda (zawarta umowa z WIK) oraz opłacone w Enea stały przyłącz energetyczny oraz przyłącz na czas budowy. Należy rozprowadzić instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, wykonać tynki i c.o. Cała działka ogrodzona z bramą wjazdową i furtką.

Nieruchomość  jest posadowiona na pięknie położonej działce o powierzchni 1272m2, z widokiem na  jezioro Weneckie natomiast z tyłu domu rozpościera się ściana młodego lasu brzozowego. Działka w kształcie prostokąta, krótszym bokiem przylegająca do asfaltowej drogi dojazdowej. Proszę Państwa zarówno dom , jak i jego lokalizacja są wyjątkowe. Dom zaspokoi oczekiwania wymagającego klienta, stawiającego na jakość materiałów i wykonania. Także klienta poszukującego wyjątkowej lokalizacji z widokiem na otwartą przestrzeń i jezioro. Zastaniecie tu Państwo spokój, intymność, przyrodę, piękny krajobraz, a do Żnina tylko 4km, które pokonuje się w 7 min.

Kilka zdań o okolicy:
Okolica bogata w atrakcje turystyczne i kulturalne. Nieopodal znajdują się ruiny zamku Diabła Weneckiego oraz Muzeum Kolejki Wąskotorowej, która do dzisiaj kursuje w sezonie letnim na trasie Żnin- Wenecja- Biskupin- Gąsawa. Na półwyspie jeziora Weneckiego położony jest neogotycki kościół z ołtarzem głównym zawierającym obraz Matki Bożej z Dzieciątkiem datowany na XVw, wieża kościoła widoczna jest w oddali z tarasu domu. Niewątpliwą atrakcją jest również Muzeum Archeologiczne w Biskupinie znane na całą Polskę, głównie z festynów organizowanych corocznie we wrześniu, na których prezentowane są dawne cywilizacje ich życie, kultura itp.

Uwaga! Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr. 500 24 54 74 lub 513 102 302. Oglądanie nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za przebieg transakcji (klucze w biurze).

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Podziel się ze znajomymi:

Inne nieruchomości


Piętrowy pawilon handlowo-usługowy w centrum Żnina!
Sprzedam 150 000 PLN
Żnin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 70m 2

Zobacz więcej
Działki w Kani z warunkami zabudowy!
Sprzedam 35 000 PLN
Kania, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 1511m 2

Rodzaj działki: budowlanaZobacz więcej
Dom między Rogowem a Janowcem Wlkp.
Sprzedam 399 000 PLN
Janowiec Wlkp., kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 152m 2
Powierzchnia działki: 630m 2
Zobacz więcej
WordPress Blog
homeowner WordPress Themes Gorilla Themes