Opis nieruchomości

Restauracja w centrum miasta i nad bulwarami!
Photo Gallery

O nieruchomości

Cena: 1 500 000 PLN
Bydgoszcz okolice (okolice)
kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 770m 2
Przeznaczenie: hotel/restauracja
Dojazd: asfalt

Dane kontaktowe

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA
Maria Rogaczewska


Biuro Żnin:
ul. Czarnieckiego 5
88-400 Żnin
woj. kujawsko-pomorskie
Polska
Tel.

513 102 302


500 245 474


Email: taranieruchomosci@gmail.com
Email: maria.rogaczewska@wp.pl

Opis dodatkowy

Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży w pełni działającej i dochodowej restauracji zlokalizowanej w centrum miasta ok 20 km od Bydgoszczy. Budynek restauracji położony jest nad wodą z tarasami, z których rozciąga się niepowtarzalny widok. W lokalu mieszczą się dwie sale restauracyjne, każda na około 30 miejsc i sala balowa na ok. 110 osób. Restauracja obsługuje wesela, przyjęcia komunijne, stypy, zabawy taneczne, konferencje i spotkania rodzinne. Duża działka pozwala organizować również rodzinne lub firmowe spotkania przy grillu, garden party i inne. W budynku mieszczą się 4 pokoje noclegowe. Pomieszczenia klimatyzowane. Budynek przeszedł kapitalny remont wszystkich pomieszczeń, okien oraz wymiany instalacji i tynków wewnętrznych. Na elewacji zewnętrznej został nałożony tynk strukturalny z zachowaniem detali architektonicznych. Całkowicie przebudowane sale restauracyjne otrzymały atrakcyjny wystrój nawiązujący do wcześniejszej funkcji obiektu. Dzięki temu pomieszczenia mają niepowtarzalny klimat. Istnieje możliwość powiększenia bazy hotelowej poprzez adaptację lub rozbudowę istniejącego budynku. Nieruchomość wyposażona w sieć wodociągową, kanalizacyjną, energię elektryczną, gaz ziemny, linię telefoniczną, kotłownię z piecem zasilanym miałem i ekogroszkiem. Obiekt monitorowany.

Proszę Państwa zaprezentowana oferta jest wyjątkową!  Właściciele zadbali o gustowny  wystrój sal restauracyjnych oraz  profesjonalną kuchnię i obsługę, która zapewnia ciągłość imprez od bardzo dużych typu wesela po mniejsze spotkania rodzinne, integracyjne i inn. Niepowtarzalna lokalizacja zawierająca się w mieście i nad bulwarami dopełnia atrakcyjność oferty.

Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą głównie tych z Państwa, którzy interesują  się branżą gastronomiczną, restauratorów, przedsiębiorców, inwestorów lubiących wyzwania i dobre interesy !!!

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Działa w systemie wzajemnej wymiany ofert  MLS i FAGORA. Daje to Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr. 500 24 54 74   lub  513 102 302.

Oglądanie nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za przebieg transakcji.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Podziel się ze znajomymi:

Inne nieruchomości


Dwukondygnacyjna hala w Żninie 420m!
Sprzedam 470 000 PLN netto
Żnin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 420m 2

Zobacz więcej
Obiekt produkcyjno-magazynowy, usługowy w Żninie o pow.1000m!
Sprzedam 590 000 PLN netto
Żnin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 1020m 2

Zobacz więcej
Działka z widokiem na panoramę Żnina!
Sprzedam 170 000 PLN
Żnin, kujawsko-pomorskie
Powierzchnia: 1700m 2

Rodzaj działki: budowlanaZobacz więcej
Weboy
homeowner WordPress Themes Gorilla Themes