Obiekt Żnin Sprzedaż

Numer oferty: TARA-439
Cena 1 230 zł 32 zł/m2
Żnin
Powierzchnia 38,00 m2
Powierzchnia działki 0,00 m2

Budynek komercyjny Żnin

Oferta lokalu użytkowego o powierzchni ok 36 m2 z wnęką o przeznaczeniu socjalnym (ok 2 m2) w bardzo dobrej lokalizacji w Żninie. Lokal położony na pierwszym piętrze pawilonu handlowo usługowego, z wejściem od ulicy. Pomieszczenia wyremontowane i przygotowane pod działalność usługowo handlową, doskonale sprawdzą się również, jako biura, kancelarie , gabinety medyczne, gabinety odnowy biologicznej oraz innego rodzaju pracownie.


Okna w pomieszczeniu plastikowe. Na podłogach w lokalach panele, natomiast korytarz, klatka schodowa i łazienka w płytkach. Ściany w gładziach i odmalowaniu. Dla wszystkich lokali wspólne zaplecze sanitarne z wc oraz umywalką, nowe płytki oraz szafka pod umywalkę.


Uwaga! Podane cena nie obejmuje opłat dodatkowych (woda, prąd, ogrzewanie).


Lokale ogrzewane centralnie, w każdym pomieszczeniu zamontowane kaloryfery panelowe.


Jest to doskonała propozycja dla klientów poszukujących lokali pod działalność biurową, gabinetową, kancelaryjną oraz różnego rodzaju działalności handlowo usługowe. Przed pawilonem znajduje się parking dla pojazdów. Bardzo dobry dojazd do nieruchomości oraz usytuowanie względem miasta i głównych ciągów komunikacyjnych.


Nieruchomość wynajmowana przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Działa w systemie wzajemnej wymiany ofert MLS i FAGORA. Daje to Państwu gwarancję profesjonalnej obsługi transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr. 500 24 54 74 lub 513 102 302.


Powyższa oferta, zgodnie z kodeksem cywilnym, ma wyłącznie charakter informacyjny.


Uwaga! Oglądanie nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za przebieg transakcji.


 

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Informacje ogólne

Symbol oferty
TARA-439
Oferta z rynku pierwotnego
Nie
Cena
1 230,00 zł
Cena za m2
32,37 zł/m2
Powierzchnia Całkowita
38,00 m2
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Powiat
żniński
Lokalizacja
Żnin

Informacje szczegółowe

Nadaje się na biuro
Nie
Internet
Nie
Klimatyzacja
Nie
Rolety antywłamaniowe
Nie
Grunt utwardzany
Nie
Alarm
Nie
Własny parking
Nie
Rampa rozładunkowa
Nie
Suwnica
Nie
Parking Tir
Nie
Posadzka niepyląca
Nie
Sala konferencyjna
Nie

Agent

Anna Śnieguła

Nr. licencji: 19918

513 102 302

taranieruchomosci@gmail.com


Wyślij zapytanie