Dom Bydgoszcz 4-pokojowe Sprzedaż

Numer oferty: TARA-414
Cena 890 000 zł 3 532 zł/m2
Bydgoszcz / Wolnostojący
Pokoje 4
Powierzchnia 252,00 m2
Powierzchnia działki 0,00 m2
Zabudowa Wolnostojący
Ogrzewanie Własne - węglowe
Rodzaj okien Nowe PCV

Dom Bydgoszcz

Nastąpiła korekta ceny z 990 000 zł na 890 000 złotych. To bardzo korzystna zmiana cenowa!


Z prawdziwą przyjemnością zapraszam  Państwa do zakupu nowoczesnej posiadłości składającej się z dwóch budynków mieszkalnych, posadowionych na działce pod lasem. Nieruchomość o idealnym położeniu, na skraju Puszczy Bydgoskiej, gdzie od frontu działka graniczy z lasem, natomiast pozostała powierzchnia jest słoneczną polaną co w efekcie daje poczucie intymności i przestrzeni jednocześnie. Mimo, że posiadłość znajduje się na uboczu większych miast dojazd do Bydgoszczy czy Inowrocławia zajmuje około 30 minut. Powierzchnia działki na której posadowione są budynki to niecałe pięć tysięcy metrów. Istnieje możliwość powiększenia działki o 1700m2. Wielkość i położenie działki w połączeniu z walorami przyrodniczymi otoczenia, czyni to miejsce doskonałą propozycją dla klientów, którzy poszukują siedliska związanego z agroturystyką, hodowlą owiec, kóz, psów, działalnością gospodarczą, wytwórczą ….. Jest również idealną propozycją dla lekarza, weterynarza, prawnika, kosmetologa, rehabilitanta, ze względu na gotowy samodzielny budynek w którym mieści się gabinet.


Opis budynków: Główny budynek mieszkalny o powierzchni 168,5m zbudowany z bloczków z betonu komórkowego ytong energo o grubości 48 cm. Jest to najcieplejszy materiał budowlany, jaki obecnie jest dostępny na polskim rynku spełniający normy budynków energooszczędnych. Ściany zewnętrzne wykończone elewacją z płytek klinkierowych. Są trwałe, odporne na wpływy atmosferyczne i jednocześnie dekoracyjne. Nieruchomość kryta wysokiej jakości dachówką ceramiczną firmy Meyer-Holsen. W budynku zastosowano stolarkę okienną drewnianą. Okna 3 szybowe o doskonałych parametrach izolacyjności termicznej i akustycznej. Salon doświetlony oknami o wymiarach 2,20×1,30 oraz 1,80×1,20. W całym domu ogrzewanie podłogowe. Cała powierzchnia mieszkalna domu została rozmieszczona na jednym poziomie parteru, dzięki czemu stała się funkcjonalna i przystosowana dla osób, dla których schody są przeszkodą.  Duża przestronna i piękna stylowa kuchnia połączona została z jadalnią i salonem. Dodatkowo trzy sypialnie, łazienka, wc, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Pomieszczenia wysokie na 3,05 m. Ściany w kuchni i jadalni wyłożone cegłą klinkierową w modnych szarościach. Całość dopełniają płytki włoskie w kolorze szarego dębu. Również drzwi w całym domu oraz zabudowa szaf wykonane z drewna dębowego. Słowem jakość i design na najwyższym poziomie.


Na powierzchnię użytkową 168,5 m budynku mieszkalnego składają się:


Salon   50m
Jadalnia   11m
Kuchnia   25m
Pokój   15m
Pokój   12m
Pokój   11m
Łazienka  6m
Wc  4m
Garderoba  8m
Hall   14m
Korytarz  5m
Pomieszczenie gospodarcze   8 m


Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 83m zbudowany z materiałów budowlanych jak budynek główny, przy czym grubość bloczków betonowych wynosi 40 cm. Składa się z pokoju wraz z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza, kotłowni oraz pomieszczenia, które może być wykorzystane w działalności gospodarczej np. gabinet, pracownia, warsztat…. Budynek może być również, w całości, wykorzystany przez rodzinę dwupokoleniową np. dla rodziców. W kotłowni piec ogólnego spalania zasila i ogrzewa jednocześnie oba budynki mieszkalne. Mieści się w niej bojler bufor 1000l, który nie służy wyłącznie do kumulowania ciepła z czynnika grzewczego ale także do produkcji ciepłej wody użytkowej. Nieruchomość przygotowana dokumentacyjnie do założenia instalacji gazowej. Posiada również własne ujęcie wody z pompą firmy Grundfos. W drodze  wodociąg gminny. Nieruchomość wyposażona w przydomową oczyszczalnię ścieków.


Wiata drewniana, na planie prostokąta, o powierzchni całkowitej 89m2 przeznaczona do parkowania samochodów. W części zabudowana ścianami, a pozostała powierzchnia pod dachem bez ścian.


Podatek od nieruchomości ok 200 złotych rocznie. Cała działka ogrodzona z dwoma bramami wjazdowymi.


Proszę Państwa opisana nieruchomość została oddana do użytkowania jesienią 2016 roku.  Właściciele zbudowali i wykończyli budynki z wielkim smakiem i poczuciem estetyki, zachowując przy tym funkcjonalność i wygodę korzystania z nich. Styl, jakość i nowoczesność to walory nieruchomości, którą z przyjemnością polecam klientom wymagającym, poszukującym nowoczesnego domu wykonanego bez kompromisów z najwyższej jakości materiałów oraz w doskonałej lokalizacji.


Zapraszam na prezentację!


Oglądanie nieruchomości wyłącznie z pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za przebieg transakcji!


Do Bydgoszczy zaledwie 25 kilometrów, a Inowrocławia 24 kilometry.


Powyższa oferta, zgodnie z kodeksem cywilnym, ma wyłącznie charakter informacyjny.


Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego i gotówkowego nawet bez konieczności zakupu nieruchomości.


 

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Anna Śnieguła lic. zaw. 19918. Gwarantujemy profesjonalną obsługę transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr 500 24 54 74 lub 513 102 302.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Informacje ogólne

Symbol oferty
TARA-414
Oferta z rynku pierwotnego
Nie
Cena
890 000,00 zł
Cena za m2
3 531,75 zł/m2
Powierzchnia Całkowita
252,00 m2
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Powiat
Bydgoski
Lokalizacja
Bydgoszcz
Rodzaj budynku
Wolnostojący

Informacje szczegółowe

Ogrzewanie
własne - węglowe
Okna
nowe PCV
Klucze
Nie
Kanalizacja
oczyszczalnia ekologiczna
Rodzaj domu
wolnostojący
Rolety antywłamaniowe
Nie
Alarm
Nie

Agent

Maria Rogaczewska

Nr. licencji: 5308

500 24 54 74

maria.rogaczewska@wp.pl


Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości Bydgoszcz
Dom Bydgoszcz 4-pokojowe 890 000 zł Sprzedaż
Dom Bydgoszcz 4-pokojowe
Bydgoszcz / Wolnostojący
Powierzchnia: 252,00 m2
Pokoje: 4
Dom Barcin 4-pokojowe 460 000 zł Sprzedaż
Dom Barcin 4-pokojowe
Barcin / Wolnostojący
Powierzchnia: 215,00 m2
Pokoje: 4
Dom Żnin 700 000 zł Sprzedaż
Dom Żnin
gm. Żnin / kamienica
Powierzchnia: 278,00 m2
Dom Barcin 4-pokojowe 430 000 zł Sprzedaż
Dom Barcin 4-pokojowe
Barcin / Wolnostojący
Powierzchnia: 215,00 m2
Pokoje: 4