O nas

Od nas – dla Was

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami Tara Maria Rogaczewska to firma rodzinna z długoletnim doświadczeniem. Na rynek lokalny wkroczyliśmy 14 lat temu po nadaniu licencji zawodowej pośrednika w obrocie nieruchomościami. Byliśmy pierwszą profesjonalną firmą w obrocie nieruchomosciami na Pałukach. Naszą markę budowaliśmy pracą, zaangażowaniem i nade wszystko zaufaniem.

Nasze atuty: wykształcenie, ustawiczne doskonalenie i współpraca.

Dziedzina, z którą związaliśmy się zawodowo wymaga ogromnej wiedzy i znajomości prawa. W poczuciu odpowiedzialności za sprawy klientów, zdobyłyśmy  wykształcenie poparte licencjami zawodowymi Maria Rogaczewska numer licencji 5308 i Anna Śnieguła numer licencji 19918. Systematycznie dokształcamy się,  aby być na bieżąco za szybko zmieniającym się prawem.

Wyróżniamy  się  przynależnością do Stowarzyszenia Profesjonalistów w Obrocie Nieruchomościami Pomorza i Kujaw w Bydgoszczy, które dba o wysoki poziom usług i kwalifikacji zawodowych swoich członków. 

Współpracujemy z innymi pośrednikami nieruchomości w systemie wymiany ofert, co  zwiększa szansę klienta na szybką sprzedaż lub zakup wybranej nieruchomości.

Gdy zachodzi konieczność  zaciągnięcia kredytu hipotecznego współpracujemy z doradcami finansowymi. Doradca przygotowuje optymalne oferty kredytowe kilku banków,  dzięki czemu klient oszczędza czas i jest prowadzony przez cały proces , aż do uruchomienia kredytu.

Wzajemne zaufanie

Naszą markę zbudowaliśmy w oparciu o wzajemne zaufanie. Zdobywaliśmy kontakty i tworzyliśmy z klientami relacje oparte na doradztwie, wiarygodności, niezawodności i empatii . Wcześniejsza  praca pedagogiczna nauczyła mnie słuchać, słyszeć i rozumieć, co klient chce przekazać. Zależy nam na tym,  by poznać potrzeby i oczekiwania klienta. Wtedy można podjąć starania o przygotowanie najlepszej dla klienta oferty i przeprowadzić go przez cały proces transakcji, nierzadko bardzo złożonej.

„Nie ważne kogo znasz, ważne kto zna Ciebie”

Z perspektywy wielu lat stwierdzamy, że KLIENCI są największą wartością i dorobkiem naszej firmy. Zbudowaliśmy imponującą bazę osób, które nam zaufały. Wielu z nich stało się naszymi bliskimi znajomymi, a nawet przyjaciółmi.  Było to możliwe, bo nie skupialiśmy się wyłącznie na procedurach związanych z transakcją, ale służyliśmy każdą inną pomocą, jeśli była taka potrzeba. Nazywamy to uczynnością i życzliwością. Dzięki takim relacjom czujemy się osobami spełnionymi  w naszej pracy.