Obiekt Górki Dąbskie koło Kcyni 20-pokojowe Sprzedaż

Numer oferty: TARA-548
Status: Aktualna
Cena 2 200 000 zł 220 zł/m2
Górki Dąbskie koło Kcyni
Pokoje 20
Powierzchnia 10 000,00 m2
Powierzchnia działki 75 876,99 m2
Rodzaj okien Stare drewniane

Budynek komercyjny Górki Dąbskie koło Kcyni

Ciesz się widokiem z pałacu na park krajobrazowy.


Biuro nieruchomości Tara w Żninie przestawia Państwu ofertę sprzedaży pałacu położonego na działce o powierzchni 7,58ha, z którego rozciąga się widok na rozległy park krajobrazowy z dwoma stawami. Pałac posadowiony na wzniesieniu zbudowany na planie prostokąta, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z czterokondygnacyjną wieżą. Neogotycki pałac powstał w 1870 roku do czasów II wojny był w posiadaniu prywatnym. W czasie wojny przejęty przez okupanta, a po wojnie przez Skarb Państwa gdzie utworzono PGR. Niestety ostatni właściciele nie wpłynęli korzystnie na posiadłość. Zarówno budowla jak i park został zaniedbany. Brak nakładów inwestycyjnych, obecnie skutkuje koniecznością przeprowadzenia kapitalnego remontu i renowacji parku krajobrazowego z bogatym i unikatowym drzewostanem (aleja kasztanowców, wiązy, wierzba biała i inne).


Budowla stylem nawiązuje do neogotyku angielskiego. Jest surowa w swojej majestatycznej formie. Jedyną dekoracją ściany frontowej jest ryzalit, który nadał budowli reprezentacyjnego charakteru.


Wnętrze budynku przestronne, zawiera około 20 pokoi i pomieszczeń, które wymagają kapitalnego remontu.


Proszę Państwa ofertę kierujemy głównie dla: 


·         Konesera budowli pałacowych, który zechce zainwestować w nieruchomość i przywrócić jej pałacowe życie.


·         Inwestora, który widząc potencjał nieruchomości stworzy inwestycję przynoszącą zysk i radość dla korzystających z obiektu np. hotel z centrum konferencyjno-wypoczynkowym, dom seniora, ośrodek rehabilitacyjny, agroturystyka, pensjonat, dom dziecka, ośrodek pracy twórczej, siedziba firmy i inne.


Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy, który można przeznaczyć np. dla koni. Klasyfikacja gruntu zawiera Lz – ok. 4ha (grunty zadrzewione i zakrzewione), Br – ok. 2ha (grunty rolne zabudowane), pozostałe to R – II, III, IV, V klasa i N (nieużytki). Obiekt ma własne ujęcie wody na terenie parku.


Pałac wpisany jest do rejestru zabytków.


Zachęcam do oglądania zespołu pałacowego wszystkich Państwa, którym na sercu leży ocalenie perły architektury neogotyckiej poprzez odrestaurowanie budynku, jego pomieszczeń  i rewitalizację parku.


Wynagrodzenie dla biura pokrywa strona sprzedająca.


Nieruchomość sprzedawana przez biuro pośrednictwa Tara w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw nr 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Anna Śnieguła lic.z zaw. nr 19918. Gwarantujemy obsługę transakcji na wysokim poziomie. W celu umówienia prezentacji proszę kontaktować się z przedstawicielem biura Tara pod numerem 500 24 54 74  i  513 102 302.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Informacje ogólne

Symbol oferty
TARA-548
Oferta z rynku pierwotnego
Nie
Cena
2 200 000,00 zł
Cena za m2
220,00 zł/m2
Powierzchnia Całkowita
10 000,00 m2
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Powiat
Nakielski
Lokalizacja
Górki Dąbskie koło Kcyni
Technologia budowlana
cegła
Stan Wybudowania
Do remontu

Informacje szczegółowe

Nadaje się na biuro
Nie
Internet
Nie
Klimatyzacja
Nie
Okna
stare drewniane
Ilość pięter
2
Prąd
jest
Podpiwniczenie
tak
Powierzchnia działki
75 876,99 m2
Rolety antywłamaniowe
Nie
Grunt utwardzany
Nie
Alarm
Nie
Własny parking
Nie
Rampa rozładunkowa
Nie
Suwnica
Nie
Parking Tir
Nie
Posadzka niepyląca
Nie
Sala konferencyjna
Nie

Agent

Maria Rogaczewska

Nr. licencji: 5308

500 24 54 74

maria.rogaczewska@wp.pl


Wyślij zapytanie