Dom Żnin 8-pokojowe Sprzedaż

Numer oferty: TARA-552
Status: Aktualna
Cena 750 000 zł 2 381 zł/m2
Żnin / Wolnostojący
Pokoje 8
Powierzchnia 315,00 m2
Powierzchnia działki 1 799,00 m2
Zabudowa Wolnostojący
Ogrzewanie Piec dwufunkcyjny
Balkon TAK

Dom Żnin

UWAGA. PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA.


Poniższa oferta kierowana jest głównie do klientów, którzy:


·         chcą zamieszkać w przestronnym domu w centrum Żnina.


·         chcą zamieszkać dzieci i rodzice (dwa odrębne lokale, parter i piętro – oddzielne wejścia).


·         Chcą wykorzystać nieruchomość w sposób biznesowy.


Biuro nieruchomości Tara przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w śródmieściu Żnina, składającej się z budynku mieszkalnego i garażowo-gospodarczego.  Budynek mieszkalny wybudowany został przed wojną i zawiera dwa lokale mieszkalne mające odrębne, samodzielne wejścia, i piwnicę pod częścią budynku. Zbudowany z cegły ceramicznej ocieplony styropianem. Dach płaski kryty papą.


Lokal mieszkalny numer 1 ( z księgą wieczystą).


Lokal położony na parterze budynku z bezpośrednim wejściem z ulicy. Na powierzchnię mieszkalną około 190m2 składają się:  4 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, przedpokój i weranda z wyjściem do ogrodu. Mieszkanie przestronne, jasne zachowane stylowe drzwi wewnętrzne, futryny i okna w większości PCV. W pokojach na podłogach parkiet, deski i panele. W pozostałych pomieszczeniach płytki ceramiczne. Ogrzewanie kotłem gazowym dwufunkcyjnym kondensacyjnym. Systematyczne remonty pozwoliły zachować wysoki standard mieszkania. Lokal nie wymaga istotnych nakładów inwestycyjnych. Wyposażony w instalacje elektryczną, gazową, wodno-kanalizacyjną i światłowód.


Lokal mieszkalny numer 2 (z księgą wieczystą).


Lokal położony na piętrze budynku z oddzielnym wejściem i własną klatką schodową. Na powierzchnię mieszkalną  około 120m2 składają się: 4 pokoje, kuchnia, łazienka i holl.  Z lokalu wyjście na taras (nad werandą) i na balkon (od ulicy). Okna drewniane. Ogrzewanie ze wspólnego kotła gazowego. Mieszkanie wymaga remontu.


Piwnica o powierzchni ok.18m2 jest wspólna dla lokali każdy  w ½ części udziału. Lokale oprócz niezależnych wejść mają również połączenie wewnętrzne.


Budynek garażowo-gospodarczy.


Jest to budynek parterowy, murowany z pomieszczeniem garażowym i gospodarczym o powierzchni ok 50m2, kryty blachodachówką. Nie wymaga nakładów inwestycyjnych.


Działki.


Nieruchomość składa się z dwóch działek. Na działce o powierzchni 380m2 mieści się budynek mieszkalny i garażowo-gospodarczy.  Działka o powierzchni 1419m2 jest wykorzystywana jako ogród z licznymi nasadzeniami drzew owocowych i ozdobnych. Działki tworzą całość zadbaną i rekreacyjną o łącznej powierzchni 1799m2. 


 


Proszę Państwa powyższa nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Można ją zaadaptować między innymi na: gabinety lekarskie, rehabilitacyjne, prawne, księgowe, przedszkole, żłobek, dom opieki, usługi hotelowo-gastronomiczne, agroturystyka, lokale na wynajem i inne. Położenie w śródmieściu Żnina daje wiele możliwości. Odległość do Małego Jeziora Żnińskiego to około 200m, a Dużego Jeziora Żnińskiego ok. 1km. Żnin To miasto spokojne ale rozwijające się. Dzięki drodze szybkiego ruchu nr 5 jest dobrze skomunikowane z Bydgoszczą (około 45km) i Poznaniem (około 90km). Posiada infrastrukturę typu żłobek, przedszkola, szkoły także średnie, szpital, sieć przychodni, urzędy miasta i starostwo, sąd, biblioteka, dom kultury, kościoły, sklepy, dyskonty, centra handlowe… W Żninie odbywają się liczne cykliczne imprezy tematyczne np. zawody motorowodne na Małym Jeziorze Żnińskim, Jesień na Pałukach, Targi rolne, imprezy i koncerty w Centrum Hotelowo-Gastronomicznym Cukrowni Żnina.


 


Okolica Żnina to przepiękne tereny rekreacyjne bogate w liczne jeziora i lasy. W pobliżu Biskupin z wykopaliskami, Wenecja z muzeum kolejki wąskotorowej, ośrodki rekreacyjo-wypoczynkowe, hotele ze strefą spa, Park Jurajski i inne. Zastaniecie tu Państwo doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej i rowerowej oraz wędkowania.


Zapraszam na prezentacje, która odbywa się wyłącznie z przedstawicielem biura Tara.


 


 


 


 

Nieruchomość sprzedawana, umową na wyłączność, przez biuro pośrednictwa TARA w Żninie. Maria Rogaczewska lic. zaw. 5308 jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników SPONPiK w Bydgoszczy. Anna Śnieguła lic. zaw. 19918. Gwarantujemy profesjonalną obsługę transakcji. W przypadku zainteresowania się ofertą proszę dzwonić pod nr 500 24 54 74 lub 513 102 302.

Na mocy Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 1994r. Nr 24, poz. 83, z późn. zm.) kopiowanie treści oraz fotografii bez pisemnej zgody Biura Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami TARA stanowi naruszenie majątkowych praw autorskich oraz podstawę odpowiedzialności karnej przewidzianej przepisami art. 116 § 1-4 ww. ustawy.

Informacje ogólne

Symbol oferty
TARA-552
Oferta z rynku pierwotnego
Nie
Cena
750 000,00 zł
Cena za m2
2 380,95 zł/m2
Powierzchnia Całkowita
315,00 m2
Województwo
Kujawsko-pomorskie
Powiat
żniński
Lokalizacja
Żnin
Technologia budowlana
cegła
Rodzaj budynku
Wolnostojący

Informacje szczegółowe

Dojazd
kostka brukowa
Ogrzewanie
piec dwufunkcyjny
Ilość tarasów
1
Balkon
TAK
Ilość pięter
1
Gaz
tak - miejski
Woda
tak
Klucze
Nie
Kanalizacja
tak
Rodzaj domu
wolnostojący
Pokrycie dachu
papa
Podpiwniczenie
częściowe
Garaż
garaż murowany
Ogrodzenie działki
tak
Powierzchnia działki
1 799,00 m2
Rolety antywłamaniowe
Nie
Alarm
Nie

Agent

Maria Rogaczewska

Nr. licencji: 5308

500 24 54 74

maria.rogaczewska@wp.pl


Wyślij zapytanie


Podobne oferty nieruchomości Żnin
Dom Żnin 8-pokojowe 750 000 zł Sprzedaż
Dom Żnin 8-pokojowe
Żnin / Wolnostojący
Powierzchnia: 315,00 m2
Pokoje: 8
Dom Żnin 700 000 zł Sprzedaż
Dom Żnin
gm. Żnin / kamienica
Powierzchnia: 278,00 m2
Dom Żnin 1-pokojowe 250 000 zł Sprzedaż
Dom Żnin 1-pokojowe
Żnin / Wolnostojący
Powierzchnia: 44,00 m2
Pokoje: 1
Dom Żnin 5-pokojowe 530 000 zł Sprzedaż
Dom Żnin 5-pokojowe
Żnin / Bliźniak
Powierzchnia: 180,00 m2
Pokoje: 5